MF0207FTE52-57R6
MFR.Part #
MF0207FTE52-57R6
JLCPCB Part #
C1374680
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS