MFR100FRE52-3K4
MFR.Part #
MFR100FRE52-3K4
JLCPCB Part #
C1759741
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS