RT0402CRD076R49L
MFR.Part #
RT0402CRD076R49L
JLCPCB Part #
C4296853
Description
-55℃~+155℃ 6.49Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS