FMP-50FRF52-23R2
MFR.Part #
FMP-50FRF52-23R2
JLCPCB Part #
C20145599
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS