SR0603KR-7W51KL
MFR.Part #
SR0603KR-7W51KL
JLCPCB Part #
C4356732
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS