RG1005V-6980-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-6980-W-T1
JLCPCB Part #
C3957613
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS