RK73G1ETTP1103F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1103F
JLCPCB Part #
C2582028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS