RSF200JT-73-110R
MFR.Part #
RSF200JT-73-110R
JLCPCB Part #
C3400304
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS