MG2FT20M0
MFR.Part #
MG2FT20M0
JLCPCB Part #
C7226204
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS