AF122-FR-07590KL
MFR.Part #
AF122-FR-07590KL
JLCPCB Part #
C1735268
Description
2 4 590kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS