AA0201FR-0741K2L
MFR.Part #
AA0201FR-0741K2L
JLCPCB Part #
C3971017
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS