RE1206FRE0778R7L
MFR.Part #
RE1206FRE0778R7L
JLCPCB Part #
C4331439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS