AA0805FR-07102RL
MFR.Part #
AA0805FR-07102RL
JLCPCB Part #
C2099048
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS