CFR200JR-73-3K6
MFR.Part #
CFR200JR-73-3K6
JLCPCB Part #
C1762470
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS