MFR-12FRF52-4R32
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FRF52-4R32
JLCPCB Part #
C3396577
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS