RN732BTTD3092C10
MFR.Part #
RN732BTTD3092C10
JLCPCB Part #
C3948872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS