RE1206FRE07154RL
MFR.Part #
RE1206FRE07154RL
JLCPCB Part #
C4089447
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS