RC0402FR-07243RL
MFR.Part #
RC0402FR-07243RL
JLCPCB Part #
C276263
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS