AT0603CRD07249KL
MFR.Part #
AT0603CRD07249KL
JLCPCB Part #
C2143214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS