RT0805CRE0714R3L
MFR.Part #
RT0805CRE0714R3L
JLCPCB Part #
C2128230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS