RT1206DRD07270RL
MFR.Part #
RT1206DRD07270RL
JLCPCB Part #
C871828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS