RT0805BRD071R87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRD071R87L
JLCPCB Part #
C5879606
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS