RE0402FRE07562RL
MFR.Part #
RE0402FRE07562RL
JLCPCB Part #
C7337715
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS