AT1206BRD07154RL
MFR.Part #
AT1206BRD07154RL
JLCPCB Part #
C857192
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS