FMP200FRF52-7R32
MFR.Part #
FMP200FRF52-7R32
JLCPCB Part #
C3525092
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS