RT1210WRD071K13L
MFR.Part #
RT1210WRD071K13L
JLCPCB Part #
C4306699
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS