MFR25SFRE52-2K74
MFR.Part #
MFR25SFRE52-2K74
JLCPCB Part #
C1755823
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS