RC2512FK-7W12RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W12RL
JLCPCB Part #
C5355394
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS