CFR100JR-52-47R
MFR.Part #
CFR100JR-52-47R
JLCPCB Part #
C1754694
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS