RT1206CRB07237RL
MFR.Part #
RT1206CRB07237RL
JLCPCB Part #
C1702603
Description
-55℃~+155℃ 200V 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS