AR0402FR-0720RL
MFR.Part #
AR0402FR-0720RL
JLCPCB Part #
C4017092
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS