RC2512FK-7W82RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-7W82RL
JLCPCB Part #
C5843130
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS