RC2512FK-7W22RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W22RL
JLCPCB Part #
C6263559
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS