RC0805JR-103R3L
MFR.Part #
RC0805JR-103R3L
JLCPCB Part #
C4194943
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS