RC0805JR-103R9L
MFR.Part #
RC0805JR-103R9L
JLCPCB Part #
C6966050
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS