RC1206FR-13432RL
MFR.Part #
RC1206FR-13432RL
JLCPCB Part #
C5862423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS