P0805H2612BNT
MFR.Part #
P0805H2612BNT
JLCPCB Part #
C4027841
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS