TNPW0805100KBYCN
MFR.Part #
TNPW0805100KBYCN
JLCPCB Part #
C4312697
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount