RC0805JR-103M3L
MFR.Part #
RC0805JR-103M3L
JLCPCB Part #
C20163523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS