RC0603DR-07390KL
MFR.Part #
RC0603DR-07390KL
JLCPCB Part #
C327135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS