RT0603WRB0749R9L
MFR.Part #
RT0603WRB0749R9L
JLCPCB Part #
C4277681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS