AC1210FR-7W6R81L
MFR.Part #
AC1210FR-7W6R81L
JLCPCB Part #
C20143215
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS