RT0603BRB0727R4L
MFR.Part #
RT0603BRB0727R4L
JLCPCB Part #
C860278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS