AT0603FRE076K34L
MFR.Part #
AT0603FRE076K34L
JLCPCB Part #
C6466625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS