RV0603FR-07470KL
MFR.Part #
RV0603FR-07470KL
JLCPCB Part #
C7068082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS