NSP15AJB-1R3
MFR.Part #
NSP15AJB-1R3
JLCPCB Part #
C1405348
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS