AC1206FR-074K75L
MFR.Part #
AC1206FR-074K75L
JLCPCB Part #
C144487
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS