RC0402FR-07232KP
MFR.Part #
RC0402FR-07232KP
JLCPCB Part #
C20161218
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS