NSP15AJB-1R8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NSP15AJB-1R8
JLCPCB Part #
C1405356
Package
Plugin,D12.5xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS