AT0402BRE071K82L
MFR.Part #
AT0402BRE071K82L
JLCPCB Part #
C6127301
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS